יום שלישי, 14 ביולי 2015

כיסויים לאייפון 6

כיסויים לאייפון 6

מדוע יש צורך בכיסויים לאייפון 6? ומאילו תיקונים כיסוי לנייד יכול לעזור לנו להימנע? ובכלל, מהם סוגי הליקויים שאנו עשויים להיתקל בהם ללא כיסוי מותאם לאייפון 6 שלנו?
בהתחלה היו רק המכשירים החכמים, עם כל הטכנולוגיה המתקדמת, ללא כיסויים וללא מגנים, אולי כדי להראות קבל עם ועדה שאנו מצוידים בטכנולוגיה הכי חדישה, בה צריך רק להתהדר.
אבל אחרי כמה נפילות לא רצויות שגרמו לתקלות בלתי נשנות לניידים חכמים, תקלות שעלו לבעלי המכשירים כסף רב, כולם מבינים היום שאומנם הטכנולוגיה חשובה אך יש להתייחס אל המכשיר החכם, שמתפקד היום גם על תקן מחשב, כאל מכשיר שיש לשמור עליו, כל שכן להגן עליו היטב. ואם זה אומר להצטייד בכיסויים לאייפון 6, אז מצטיידים בכיסויים לאייפון 6.

אייפון 6 - טכנולוגיה בשיאה אותה יש לשמר
מכשיר איפון 6 הוא השמיני בסדרת הסמארטפונים של אפל ובעל מסך מגע. עם כל הטכנולוגיה מה לעשות, לפעמים יש גם תקלות בדרגות חומרה שונות. התיקונים הקלים יותר הם: תיקון כפתור הבית, החלפת שקע טעינה, תיקון מצלמות קדמית ואחורית, תיקון רטט, תיקון תצוגה וכדומה שהנם סוגי תיקונים של החלפת רכיבים נטו ללא צורך בהלחמה.
התיקונים היותר מסובכים הם: מודם סלולרי שלא קולט, אייפון שאינו נדלק, אייפון שנרטב, לא נטען, מצלמות לא תקינות, בעיות אודיו ועוד סוגי תיקונים שדורשים החלפת רכיבי לוח אם במכשיר באמצעות הלחמה של נגדים, צ'יפים וכבלים המושתתים על טכנולוגית BGA

אין ספק שחלק ניכר מהנזקים שנגרמים לאייפון לא היו מתרחשים אם היו על המכשירים כיסויים לאייפון 6.

למה לשבור את הראש? קנו כיסויים לאייפון 6

בדומה למחשב, תיקון מכשיר אייפון 6 נעשה על ידי שלילת בעיות אחרות, כלומר הטכנאי מעריך את חומרת התקלה, ולאחר מכן הוא מתחיל לשלול רצף של סיבות שלדעתו גורמות לתקלה, עד שהוא מגיע לבעיה האמיתית. יחד עם זאת בניגוד למחשב, מרכיביו של אייפון הם מאוד קטנים מה שהופך את התיקון ליותר מורכב. לכן על מנת להימנע מתיקונים לא רצויים גשו לחנות אמינה ורכשו כיסויים לאייפון 6 שישמרו על המכשיר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה